Corvette 1973 Targa

Matching numbers targa

1973 V8 small block 5400cui

Skutečná matching numbers Corvette s originálním lakem s dobovou patinou. S kompletní servisní dokumentací od roku 1977. Veškeré měněné spotřební díly (výfuky, filtry, svíčky) přiložené účty.

Jediný rok tzv. “polochromky”, tedy Vette s předním gumovým nárazníkem a chromovým zadním. 

Automatická 3 rychlostní převodovka TH400, 350CID, 190hp, 8,5:1 komprese, hnědý vinylový interiér s dobovou patinou. Posilovač řízení, posilovač brzd, chromový kryt rozdělovače, originál rádio. Originální chromová zrcátka již na voze. Na každé Corvette C3 je nejdůležitější stav rámu. Tato ho má v naprostém pořádku. 

Na voze byla provedena předsezoní údržba, výměny kapalin, svíček, zapalovacích kabelů, nové listové pero v originálním stylu, nové brzdové hadičky, nový hlavní brzdový válec, přetěsněné brzdicí třmeny včetně revize a renovace systému ruční brzdy,  nová hardyspojka řízení, nové palivové hadičky. JEN VZÍT A JEZDIT. Pneu jsou na voze z USA a mají krásnou dobovou patinu. Doporučujeme finální renovaci interiéru (potřebné díly na renovaci držímě většinou skladem, případně rádi zajistíme novému majiteli přímo u USA výrobce).

Vůz má veteránskou testaci a SPZ.

Jde o ryzí originál a vůz u kterého bude cena stále stoupat. 

Cena: 850.000,-Kč (bez možnosti odpočtu DPH – soukromý prodej)